OKUMA

OKUMA — це універсальне високотехнологічне металообробне обладнання різних цінових категорій, яке може ефективно працювати як на найбільших машинобудівних заводах, так і на підприємствах середнього та малого бізнесу.

 

OKUMA — Ваш ключ до інновацій!

 

Корпорація OKUMA є найбільшим світовим виробником металорізального обладнання. За обсягом продажів корпорація займає четверте місце у світі, виробляє та продає понад 7 тисяч верстатів на рік. У 2018 році корпорація «OKUMA» відзначила 120-річчя від дня заснування.

 

Виробництво обладнання організоване в Японії, у двох містах — Нагоя та Кані.

 

Продаж верстатів здійснюється через торгові представництва по всьому світу. Основні переваги верстатів OKUMA – висока точність, надійність, довговічність.

 

Спектр обладнання OKUMA для металообробки — універсальні верстати з ЧПУ для обробки металу від найпростіших до ультратехнологічних, призначених для високопродуктивної обробки деталей. Обладнання OKUMA включає лінійки токарних, токарно-фрезерних верстатів нового покоління, а також обробні центри: багатофункціональні, вертикально та горизонтально-фрезерні, які підходять для вирішення широкого спектру завдань. Верстати OKUMA забезпечують високу продуктивність при обробці деталей різної складності та різного призначення.

 

Обладнання, що випускається, безперервно вдосконалюється і втілює в собі всі сучасні тенденції світового верстатобудування:

 

 • Високотехнологічність з можливостями багатоосьової обробки;
 • Багатофункціональність;
 • Підвищена потужність приводів та жорсткість конструкції;
 • Енергозбереження та екологічна безпека для навколишнього середовища;
 • Концепцію термостабільності (Thermo-Friendly Concept) — основна ідея OKUMA полягає в тому, що завдяки спеціальній конструкції верстата неконтрольовані параметри температурних деформацій у верстаті та деталях можуть бути максимально мінімізовані або перетворені на контрольовані, так, щоб стабілізувати відхилення при обробці;
 • Підвищена потужність приводів та жорсткість конструкції;
 • Можливість поєднання силового різання з прецизійною фінішною обробкою;
 • Високооборотні електрошпинделі (10 000, 12 000, 25 000 і більше об/хв);
 • Можливість використання режимів High Speed ​​Cutting (швидкісного різання);
 • Контроль керування швидкості двигуна з оптимізацією переданого крутного моменту;
 • Систему запобігання зіткненню, яка дозволяє уникнути поломки обладнання, як у процесі налагодження, так і в процесі обробки;
 • Наявність змінних палет (двохпалетна схема, шестипалетна схема);
 • Наявність теплової стабілізації, яка дозволяє забезпечувати високу точність обробки протягом 24 годин безперервної роботи.

 

Верстати OKUMA ергономічні, компактні і дають можливість збільшити продуктивність навіть на невеликих площах. Лита станина підвищеної жорсткості забезпечує багаторічне збереження точності обробки на верстаті.

 

Корпорація OKUMA пропонує верстати, що поєднують у собі традиції виробництва обладнання та останні досягнення у галузі металообробки. Компанія готова нести відповідальність за кожну дрібницю — саме тому обладнання повністю виробляється на заводах компанії в Японії, включаючи системи ЧПУ (стійки типу OSP-P200 та OSP-P300), а також програмне забезпечення на базі ОС Windows.

 

 

 

Перейти до каталогу продукції  Посетить сайт компании